Umístění lokality

Herink

Na této přehledové mapce získáte základní představu o umístění lokality. Informace o situování jednotlivých pozemků na prodej jsou k dispozici na stránce plánu lokality.

 

zvětšit mapu
 
Přehled služeb a zajímavostí v okolí
nemocnice-ricany (200x120)
hospital-building (32x37)

Nemocnice Říčany

Nemocnice v Říčanech (v ulici Smiřických 315/26) nabízí široký záběr ambulantních služeb, lůžkové oddělení, rehabilitace a jednodenní chirurgii. Další blízkou nemocnicí je Thomayerova nemocnice v Praze (z Říčan je po dálnici D1 vzdálená 20 km).
Autor fotografie: nemocnice-ricany.cz
bus (200x120)
busstop (32x37)

Autobus Herink - Praha PID

Dopravu do a z obce Herink v rámci PID (Pražská integrovaná doprava) zajišťují autobusové linky č. 363 a 328, které odjíždějí ze stanice metra trasy "C" Opatov.
solna-jeskyne-relax-herink (200x120)
sight-2 (32x37)

Solná jeskyně Relax Herink

V solné jeskyni můžete načerpat síly a zlepšit své zdraví podobně jako pobytem u moře. Je obložená sedmi tunami solí z Mrtvého moře a obsahuje 33 % minerálů s vnitřní teplotou 22 stupňů Celsia. Provádějí se zde také masáže, cvičení jógy a powerjógy.
Autor fotografie: relaxherink.cz
parkhotel-popovicky (200x120)
restaurant (32x37)

Park Hotel Popovičky

Necelé 3 km od pozemků prodávaných společností OPTREAL zve k návštěvě Park Hotel Popovičky. Kromě ubytování, restaurace a gril altánků nabízí spa, masáže, aktivní odpočinek na tenisových kurtech, ve víceúčelové hale pro nohejbal, volejbal či sálovou kopanou nebo v tai-chi sále, posilovně s 20 posilovacími stroji Technogym anebo na hřišti na plážový volejbal. Můžete zde uspořádat i svatbu.
Autor fotografie: parkhotelpopovicky.cz
Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15