Základní informace

Herink

Lokality

Základní informace

V obci Herink, která se nachází 5 km od jihovýchodní hranice hlavního města Prahy, na rozhraní okresů Praha - východ a Praha - západ, společnost OPTREAL aktuálně připravila a nabízí k prodeji pozemky určené k výstavbě rodinných domů. Nové parcely leží v klidné části jižního okraje obce. Přímo navazují na dnes již obydlenou lokalitu, kterou OPTREAL kompletně realizoval v letech 2005 až 2009.

 

Lokalita představuje 34 stavebních parcel. Celá polovina z nich má ze strany nových stavebníků žádanou rozlohu mezi osmi sty až devíti sty metry čtverečními. Více než polovina pozemků splňuje ideální orientaci směrem na jih.

 

Klidná orientace pozemků

Parcely jsou z východní strany chráněny cestou lemovanou starými višněmi, na jih a západ se prostor otevírá směrem k několika nepříliš vzdáleným menším obcím. Okolní prostředí vybízí k bezpečnému pobytu venku. V létě je ideální k procházkám nebo projížďkám na kole,  v zimě svádí k běžkování. V blízkosti nejsou žádné silnice, které by poklidně příjemnou atmosféru rušily. Obec Herink bude vyhovovat především těm, kteří hledají klidné a pohodové bydlení v blízkosti Prahy.

 

Blízkost a velmi dobrá dostupnost Prahy i okolních obcí

 

Dalším z významných kladů této lokality je velmi dobrá dostupnost Prahy. Herink leží v blízkosti dálnice D1, potažmo nedaleko obchodního a nákupního centra Čestlice.

- širší centrum Prahy je z obce po D1 a ulici 5. května vzdáleno přibližně 15 km

- stanice metra Opatov se nachází ve vzdálenosti 13 km. Autobusem PID č. 363 trvá cesta přibližně 30 minut.

- dobrá autobusová spojení linkou PID č. 428 fungují také směrem do blízké Jesenice nebo do Říčan ležících 6 km jihozápadním směrem

 

Obecní úřad a potraviny v Herinku, další občanská vybavenost v okolních obcích

- v obci se kromě obecního úřadu nachází obchod s potravinami, několik dalších obchodů a služeb

- mateřská škola, pošta a knihovna v 2,5 km vzdálených Dobřejovicích

- veškerou občanskou vybavenost kromě hlavního města také nabízejí 5 km vzdálená Jesenice nebo 6 km vzdálené Říčany u Prahy

Herink
Fotogalerie lokality

Skutečný stav pozemků 2x až 3x do roka fotografujeme a dokumentujeme tak rozvoj lokality a postup jednotlivých prací. Díky použití letecké fotografie si zároveň vytvoříte lepší představu o lokalitě a jejím okolí.

 

Herink2 (180x174)
Pohled na lokalitu
Archiv fotogalerie
Herink4 (180x174)
Pohled na lokalitu
Archiv fotogalerie
Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15