Umístění lokality

Průhonický park

Na této přehledové mapce získáte základní představu o umístění lokality. Informace o situování jednotlivých pozemků na prodej jsou k dispozici na stránce plánu lokality.

 

zvětšit mapu
 
Přehled služeb a zajímavostí v okolí
bus (200x120)
busstop (32x37)

Autobusy Průhonice - Praha

Dopravu do obce Průhonice – Praha-západ a zpět v rámci PID (Pražská integrovaná doprava) zajišťují autobusové linky č. 363 a 385 spojující obec s Prahou ze stanice metra "C" Opatov.
pruhonice_result (200x120)
forest (32x37)

Průhonický park a zámek

Průhonický park je Národní kulturní památkou a památkou zapsanou na seznamu UNESCO. Park o rozloze 250 ha se nalézá na samém okraji Prahy v obci Průhonice. Průhonický park je jedinečný také kombinací cizokrajných dřevin, které jsou zde zastoupeny.
Autor fotografie: parkpruhonice.cz
aquapark-cestlice_result (200x120)
swimming (32x37)

Aquapark Čestlice / Aquapalace Praha

Unikátní Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Nachází se na předměstí Prahy v obchodním areálu Průhonice - Česlice. Součástí `akvaparku Čestlice` je saunový svět, fitness centrum, luxusní spa-wellness centrum, rehabilitace a mnoho dalších aktivit.
Autor fotografie: aquapalace.cz
Botič-Milíčov_NP,_Prague_Křeslice (200x120)
forest (32x37)

Přírodní park Botič – Milíčov

Nejstarší pražský přírodní park Botič – Milíčov se rozkládá jihovýchodně od Prahy. Předmětem ochrany jsou především nivy podél meandrujícího Botiče a Pitkovického potoka. V sousedství velkých sídlišť Jižní Město či Petrovice se tak nachází poměrně zachovalá přírodní kulturní krajina.
Autor fotografie: Packa
nakupni-zona-cestlice (200x120)
supermarket (32x37)

Obchodní zóna Průhonice-Čestlice

Největší nákupní centrum v ČR v blízkosti obcí Čestlice, Průhonice, Říčany. Mezi největší obchodní domy patří OC Spektrum, které čeká rozsáhlá rekonstrukce, Albert hypermarket, MoDo, Hanák Forum a Shoppark Čestlice. Obchodní a zábavní zóna Průhonice-Čestlice se rozkládá podél dálnice D1.
Autor fotografie: pruhonice-cestlice.cz
pizzeria-grosseto-pruhonice (200x120)
restaurant (32x37)

PIZZERIA GROSSETO Průhonice

Výborná pizza, těstoviny, ale i grilovaná masa a ryby v útulném prostředí, které můžete znát ze sesterských restaurací na Vinohradech, v Dejvicích, na Brumlovce nebo i z Mariny na Starém Městě. K tomu česká i italská vína. Adresa je Květnové náměstí 11, Průhonice.
Autor fotografie: grosseto.cz
Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15