Podporujeme

Život v nových rozměrech

Společnost OPTREAL, spol. s r. o. si uvědomuje důležitost sounáležitosti s těmi, kteří v životě neměli tolik štěstí jako ostatní a každý den svým způsobem bojují s nepřízní osudu. Snažíme se porozumět jejich potřebám a napomáháme k tomu, aby se jejich život stal jednodušším a plnohodnotnějším. Za velmi důležité také považujeme vzdělávání dětí - naší budoucí generace, i podporu talentovaných sportovců.

 

Profesionální humanitární organizaci Člověk v tísni podporujeme od roku 2007. Společnost Člověk v tísni je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. V současnosti pomáhá lidem ve více než 25 zemích celého světa – tam, kde je potřeba pomoci nejnaléhavější. Člověk v tísni celosvětově působí především v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, lidských a sociálních práv.

Za velmi důležité považujeme vzdělávání budoucích generací. OPTREAL se podílí na rozvoji sítě soukromých středních škol EDUCAnet.

Společnost OPTREAL, spol. s r. o. je dlouhodobým partnerem Světového poháru ve vodním slalomu v Praze a v roce 2011 vytvořila tým - OPTREAL Elite Team – složený jen z těch nejlepších a nejnadějnějších vodních slalomářů České republiky. Již v prvním roce podpora přinesla skvělé výsledky. Sportovci OPTREAL Elite Team představují spojení cenných zkušeností, vynikajících výsledků a výrazných talentů českého sportu.

S nadšením sledujeme jak ti, kteří nemají možnost těšit se stejnému zdraví jako většina z nás, se dokáží svému osudu postavit čelem a přes veškeré překážky, které musí zdolávat, dokazují sobě i světu kolem, co je skutečná vůle a odhodlání. Proto naše společnost pravidelně přispívá ASOCIACI MUSKULÁRNÍCH DYSTROFIKŮ V ČR.

V rámci rozvoje našich lokalit zejména v okolí Jesenice u Prahy pravidelně přispíváme zapsanému spolku JAKA, které se velmi svědomitě stará o volný čas tamních dětí.

Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15