Novinky

Život v nových rozměrech

|< < 1 2 3 5 6 7 >|
13.02.2017
Během zimy OPTREAL obdržel další platná kolaudační rozhodnutí i na poslední IS v této lokalitě, kterými jsou veřejné osvětlení a komunikace.
08.02.2017
Díky vybudovaným inženýrským sítím, na která OPTREAL ke konci loňského roku postupně obdržel platná kolaudační rozhodnutí, nic nebrání majitelům pozemků žádat o stavební povolení. Po jeho vyřízení mohou zahájit stavbu svého rodinného domu.
15.11.2016
V Čerčanech jsou dokončené veškeré inženýrské sítě, jakými jsou voda, elektřina, plyn, kanalizace a veřejné osvětlení. V polovině listopadu OPTREAL obdržel další z platných kolaudačních rozhodnutí, a to na vybudované komunikace. V minulých týdnech byly také dokončeny i zkolaudovány chodníky u hlavních komunikací. Chodníky uvnitř lokality, v parčících a na budoucím dětském hřišti, jsou již také vybudovány. Jejich kolaudace jsou naplánovány na jaro příštího roku.
07.10.2016
V lokalitě Čerčany jsou dokončeny rozvody veřejného osvětlení, nízkého a vysokého napětí (VO, NN a VN) včetně přípojek a trafostanice. Tyto rozvody jsou již také zkolaudovány.
06.10.2016
Stavba STL plynovodu byla v lokalitě dokončena, a to včetně přípojek pro jednotlivé pozemky, které jsou ukončeny ve vybudovaných sdruženýh pilířcích na hranicích jednotlivých pozemků.
|< < 1 2 3 5 6 7 >|
Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15