Máte lokalitu a nevíte si rady s její realizací?

Nabízíme kompletní výstavbu inženýrských sítí. Napište nám na info@optnet.cz, spojíme se s vámi.

Zobrazit více

O společnosti

OPTREAL, spol. s r. o. je česká developerská společnost.

Společnost OPTREAL, spol. s r. o., je investorem a developerem působícím na českém trhu s nemovitostmi od svého založení v roce 1997.

Zaměřujeme se na prodej stavebních parcel u Prahy nebo blízko Prahy, především v regionech Praha-východ i Praha-západ, ale také ve Středočeském kraji a v okrese Benešov. Aktuálně nabízíme krásné pozemky v centru obce Jílové u Prahy, daší lokality nedaleko Prahy jsou v přípravě a brzy se objeví v naší nabídce.

Našimi hlavními aktivitami jsou prodej plně zasíťovaných pozemků pro rodinné domy. Výstavbu technické infrastruktury provádíme jak v lokalitách vlastněných naší společností, od roku 2021 nabízíme tuto službu na zakázku také jiným subjektům. Dlouhodobě si klademe za cíl stavět a nabízet lokality ve vysoké kvalitě a standardu splňující moderní trendy současnosti, aby si v nich naši klienti mohli vybudovat domovy, do kterých se rádi vracejí.

Historicky jsme nejvíce projektů zrealizovali na jihovýchod od hlavního města - v oblasti mezi městy Říčany a Jesenicí u Prahy. Jedná se o čtyři desítky dokončených projektů o celkovém objemu přibližně 2 000 000 m2. Naším prozatím největším developerským projektem byla lokalita Zdiměřice. Mezi další atraktivní pozemky patří Průhonický park, Dobřejovice, Herink, Radimovice, Radějovice, Psáry, Říčany u Prahy, Struhařov, Mirošovice u Prahy. V oblasti Praha západ jsme zrealizovali lokality Mníšek pod Brdy, Třebotov, Jílové u Prahy, Radlík a Vestec u Prahy. V okrese Benešov jsou to Čerčany a Vysoká Lhota.

Co se týče bytových projektů v Praze a blízkém okolí, OPTREAL se rovněž podílel na realizaci několika z nich, například v obcích Jesenice, Zdiměřice a Štěrboholech.

Se společností OPTREAL, spol. s r. o., je úzce spjatá společnost OPT Plus, a.s, která v roce 2006 započala vzájemnou spolupráci realizací parcel v Třebotově a v Radimovicích.

O společnosti

OPTREAL s.r.o.

Pozemky pro Váš dům