O společnosti

Život v nových rozměrech

 

OPTREAL se zaměřuje na atraktivní lokality u Prahy, především směrem na jihovýchod od hlavního města - na oblast mezi Říčany a Jesenicí u Prahy. Právě v této oblasti byly zrealizovány více než dvě desítky projektů o celkovém objemu více než 1 750 000 m2.
Z aktuálních projektů se OPTREAL soustředí především na lokalitu U Průhonického parku v Dobřejovicích, jenž je prvním místem, ve kterém společnost OPTREAL realizuje svoji vizi moderní lokality. Dalším zcela nově připravovaným projektem je Golf Konopiště, kde si zájemci o bydlení v krásno přírodě mohou koupit samostatný pozemek určený pro individuální výstavbu rodinného domu nebo parcelu včetně designového nízkoenergetického domu na klíč.
V různých fázích realizace se nachází dalších šest projektů s parcelami pro individuální výstavbu rodinných domů. Jedná se o lokality Nad Hradem v Říčanech, lokalitu V Lázních v Jesenici u Prahy a U Hliněného rybníka ve Struhařově, pozemky v Radimovicích a v Radějovicích, a také parcely v lokalitě Na Výsluní v Radlíku. Další projekty jsou v přípravě.
Mezi dokončenými lokalitami jsou Zdiměřice – jeden z doposud největších developerských projektů společnosti, Průhonický park – jih, Psáry, Dobřejovice, Herink, Radlík, Třebotov a Mníšek pod Brdy, nacházející se západním směrem od Prahy. Společnost OPTREAL se v minulých letech rovněž podílela na realizaci několika bytových projektů v Praze a blízkém okolí, například v obcích Jesenice, Zdiměřice a pražských Štěrboholech.
Se společností OPTREAL, spol. s r. o., je úzce spjatá společnost OPT Plus, a.s, která začala v roce 2006 realizovat projekt pozemků v Třebotově a v Radimovicích

Společnost OPTREAL, spol. s r. o., je investorem a developerem působícím na českém trhu s nemovitostmi od svého založení v roce 1997. Hlavním těžištěm působení společnosti je prodej plně zasíťovaných pozemků na rodinné domy, komerční výstavbu a výstavba technické infrastruktury. Cílem společnosti je budování takových lokalit, které splňují moderní trendy současnosti a zároveň umožňují zdravé a kvalitní bydlení v souladu s požadavky dnešní doby.

 

OPTREAL se zaměřuje na atraktivní lokality u Prahy a prodává stavební pozemky především v oblasti Praha východ a na jihovýchod od hlavního města - v oblasti mezi Říčany a Jesenicí u Prahy. Právě v této oblasti byly zrealizovány více než dvě desítky projektů o celkovém objemu více než 1 750 000 m2.

 

Z aktuálních projektů se OPTREAL soustředí především na nově budovanou lokalitu Za Humny v Jílovém u Prahy. V létě a na podzim roku 2017 jsme dokončili veškeré inženýrské sítě v lokalitách Nad Rybníkem v Mirošovicích u Prahy, v Třebotově v okrese Praha západ, jen 3 km od okraje Prahy - části Radotín, a také v lokalitě Čerčany v okrese Benešov, nacházející se necelých 40 km od Prahy. V případech Třebotova i Čerčan se jedná o velmi atraktivní lokality pro bydlení. Třebotov se nachází v nádherné přírodě Chráněné krajinné oblasti a nabízená lokalita má výjimečnou a osobitou atmosféru. Samotné Čerčany jsou také obklopeny malebnou a různorodou přírodou, přímo v obci se nachází kompletní občanská vybavenost a také dopravní obslužnost do Prahy je i díky vlaku a autobusu velmi dobrá. OPTREAL má v portfoliu také luxusní pozemky v projektu Průjhonický park - Jih, které se nacházejí přibližně 60 m od vchodu do jižní části Průhonického parku. Veškeré inženýrské sítě i v této lokalitě jsou dokončeny, klienti tudíž i zde mohou žádat o stavební povolení a začít stavět.

Další projekty se stavebními pozemky u Prahy jsou v přípravě.

Mezi dokončenými lokalitami jsou Zdiměřice – jeden z doposud největších developerských projektů společnosti, dále Průhonický park, Psáry, Dobřejovice, Herink, Radlík, Radimovice, Radějovice, Nad Hradem v Říčanech, Struhařov, lokalita Na Výsluní v Jílovém u Prahy - Radlík, ale také Třebotov a Mníšek pod Brdy, nacházející se v oblasti Praha - západ. Společnost OPTREAL se v minulých letech rovněž podílela na realizaci několika bytových projektů v Praze a blízkém okolí, například v obcích Jesenice, Zdiměřice a pražských Štěrboholech.

 

Se společností OPTREAL, spol. s r. o., je úzce spjatá společnost OPT Plus, a.s, která začala v roce 2006 realizovat projekt pozemků v Třebotově a v Radimovicích.

 

Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15