O společnosti

Život v nových rozměrech

 

OPTREAL se zaměřuje na atraktivní lokality u Prahy, především směrem na jihovýchod od hlavního města - na oblast mezi Říčany a Jesenicí u Prahy. Právě v této oblasti byly zrealizovány více než dvě desítky projektů o celkovém objemu více než 1 750 000 m2.
Z aktuálních projektů se OPTREAL soustředí především na lokalitu U Průhonického parku v Dobřejovicích, jenž je prvním místem, ve kterém společnost OPTREAL realizuje svoji vizi moderní lokality. Dalším zcela nově připravovaným projektem je Golf Konopiště, kde si zájemci o bydlení v krásno přírodě mohou koupit samostatný pozemek určený pro individuální výstavbu rodinného domu nebo parcelu včetně designového nízkoenergetického domu na klíč.
V různých fázích realizace se nachází dalších šest projektů s parcelami pro individuální výstavbu rodinných domů. Jedná se o lokality Nad Hradem v Říčanech, lokalitu V Lázních v Jesenici u Prahy a U Hliněného rybníka ve Struhařově, pozemky v Radimovicích a v Radějovicích, a také parcely v lokalitě Na Výsluní v Radlíku. Další projekty jsou v přípravě.
Mezi dokončenými lokalitami jsou Zdiměřice – jeden z doposud největších developerských projektů společnosti, Průhonický park – jih, Psáry, Dobřejovice, Herink, Radlík, Třebotov a Mníšek pod Brdy, nacházející se západním směrem od Prahy. Společnost OPTREAL se v minulých letech rovněž podílela na realizaci několika bytových projektů v Praze a blízkém okolí, například v obcích Jesenice, Zdiměřice a pražských Štěrboholech.
Se společností OPTREAL, spol. s r. o., je úzce spjatá společnost OPT Plus, a.s, která začala v roce 2006 realizovat projekt pozemků v Třebotově a v Radimovicích

Společnost OPTREAL, spol. s r. o., je investorem a developerem působícím na českém trhu s nemovitostmi od svého založení v roce 1997. Hlavním těžištěm působení společnosti je prodej plně zasíťovaných pozemků na rodinné domy, komerční výstavbu a výstavba technické infrastruktury. Cílem společnosti je budování takových lokalit, které splňují moderní trendy současnosti a zároveň umožňují zdravé a kvalitní bydlení v souladu s požadavky dnešní doby.

 

OPTREAL se zaměřuje na atraktivní lokality u Prahy a prodává stavební pozemky především v oblasti Praha východ a na jihovýchod od hlavního města - v oblasti mezi Říčany a Jesenicí u Prahy. Právě v této oblasti byly zrealizovány více než dvě desítky projektů o celkovém objemu více než 1 750 000 m2.

 

Aktuálně jsou v nabídce OPTREALu k prodeji pozemky v luxusní lokalitě Průhonický park - Jih, která se nachází přibližně 60 m od vchodu do jižní části Průhonického parku. Veškeré inženýrské sítě i v této lokalitě jsou dokončeny, klienti tudíž i zde mohou žádat o stavební povolení a začít stavět. K dispozici jsou také dva pozemky ve skutečně nádherné lokalitě v obci Třebotov. Tato lokalita již sama o sobě má vyjímečně krásnou a osobitou atmosféru.Třebotov se nachází v Chráněné krajinné oblasti, jen 3 km od okraje Prahy - části Radotín.

 

Další projekty se stavebními pozemky u Prahy jsou v přípravě a měly by být brzy v prodeji.


Mezi dříve dokončenými lokalitami jsou Zdiměřice – jeden z doposud největších developerských projektů společnosti, dále Průhonický park, Psáry, Dobřejovice, Herink, Radlík, Radimovice, Radějovice, Nad Hradem v Říčanech, Struhařov, lokalita Na Výsluní v Jílovém u Prahy - Radlík, ale také Třebotov a Mníšek pod Brdy, nacházející se v oblasti Praha - západ. V minulých letech jsme letech jsme zrealizovali několik velmi atraktivních lokalit. Jedná se o Čerčany v okrese Benešov, Třebotov v okrese Praha - západ, lokalitu U Hliněného rybníka v Mirošovicích u Prahy, o kterou byl ze strany klientů enormní zájem, a také během jediného roku vyprodanou lokalitu Za Humny v Jílovém u Prahy.


Co se týče bytových projektů v Praze a blízkém okolí, společnost OPTREAL se v minulých letech rovněž podílela na realizaci několika z nich, například v obcích Jesenice, Zdiměřice a pražských Štěrboholech.

 

Se společností OPTREAL, spol. s r. o., je úzce spjatá společnost OPT Plus, a.s, která začala v roce 2006 realizovat projekt pozemků v Třebotově a v Radimovicích.

 

Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15