O společnosti

Život v nových rozměrech

 

OPTREAL se zaměřuje na atraktivní lokality u Prahy, především směrem na jihovýchod od hlavního města - na oblast mezi Říčany a Jesenicí u Prahy. Právě v této oblasti byly zrealizovány více než dvě desítky projektů o celkovém objemu více než 1 750 000 m2.
Z aktuálních projektů se OPTREAL soustředí především na lokalitu U Průhonického parku v Dobřejovicích, jenž je prvním místem, ve kterém společnost OPTREAL realizuje svoji vizi moderní lokality. Dalším zcela nově připravovaným projektem je Golf Konopiště, kde si zájemci o bydlení v krásno přírodě mohou koupit samostatný pozemek určený pro individuální výstavbu rodinného domu nebo parcelu včetně designového nízkoenergetického domu na klíč.
V různých fázích realizace se nachází dalších šest projektů s parcelami pro individuální výstavbu rodinných domů. Jedná se o lokality Nad Hradem v Říčanech, lokalitu V Lázních v Jesenici u Prahy a U Hliněného rybníka ve Struhařově, pozemky v Radimovicích a v Radějovicích, a také parcely v lokalitě Na Výsluní v Radlíku. Další projekty jsou v přípravě.
Mezi dokončenými lokalitami jsou Zdiměřice – jeden z doposud největších developerských projektů společnosti, Průhonický park – jih, Psáry, Dobřejovice, Herink, Radlík, Třebotov a Mníšek pod Brdy, nacházející se západním směrem od Prahy. Společnost OPTREAL se v minulých letech rovněž podílela na realizaci několika bytových projektů v Praze a blízkém okolí, například v obcích Jesenice, Zdiměřice a pražských Štěrboholech.
Se společností OPTREAL, spol. s r. o., je úzce spjatá společnost OPT Plus, a.s, která začala v roce 2006 realizovat projekt pozemků v Třebotově a v Radimovicích

Společnost OPTREAL, spol. s r. o., je investorem a developerem působícím na českém trhu s nemovitostmi od svého založení v roce 1997.

Hlavním těžištěm působení společnosti je prodej plně zasíťovaných pozemků na rodinné domy, komerční výstavbu a výstavba technické infrastruktury jak v lokalitách vlastněných společností, tak také pro ostatní zájemce. Nově OPTREAL nabízí výstavbu inženýrských sítí na zakázku také jiným subjektům. Cílem společnosti je budování takových lokalit, které splňují moderní trendy současnosti a zároveň umožňují zdravé a kvalitní bydlení v souladu s požadavky dnešní doby.

 

OPTREAL se zaměřuje na atraktivní lokality u Prahy a prodává stavební pozemky především v oblasti Praha východ a na jihovýchod od hlavního města - v oblasti mezi Říčany a Jesenicí u Prahy. Právě v této oblasti byly zrealizovány více než dvě desítky projektů o celkovém objemu více než 1 750 000 m2.

 

Aktuálně jsou v nabídce OPTREALu nové a velmi atraktivní pozemky ve Vestci u Prahy. V prodeji zbývá několik parcel. Tato klidná a přijemná loaklita k bydlení je umístěna v proluce mezi existující zástavbou rodinných domů, kterou velmi přirozeně vyplní. Ve vzdálenosti do pěti minut chůze se nachází mateřská škola, sportovní areál, Vestecký rybník s upravenými odpočinkovými zónami. Další výjimečnou lokalitu tvoří pozemky v Čerčanech, Vysoké Lhotě - lokalita Pod lesem. Jedná se o 19 skutečně krásných parcel v klidném místě, z nichž téměř polovina přímo sousedí se vzrostlým lesem, jak napovídá název projektu. V atraktivní lokalitě Dobřejovice nabízíme další pozemky, na které klienti netrpělivě čekali. Navazují na etapu zrealizovanou v minulých letech.

Další projekty se stavebními pozemky u Prahy i v dalších oblastech České republiky jsou v přípravě.


Mezi dříve dokončenými lokalitami jsou Zdiměřice – jeden z doposud největších developerských projektů společnosti, dále Průhonický park, Psáry, Dobřejovice, Herink, Radlík, Radimovice, Radějovice, Nad Hradem v Říčanech, Struhařov, lokalita Na Výsluní v Jílovém u Prahy - Radlík, ale také lokalita Třebotov a Mníšek pod Brdy, nacházející se v oblasti Praha - západ. V minulých letech jsme zrealizovali několik velmi atraktivních lokalit. Jedná se o Čerčany v okrese Benešov, Třebotov v okrese Praha - západ, lokalitu U Hliněného rybníka v Mirošovicích u Prahy, o kterou byl ze strany klientů enormní zájem, a také během jediného roku vyprodanou lokalitu Za Humny v Jílovém u Prahy. V nabídce OPTREALu byla také další luxusní lokalita - Průhonický park - Jih, jenž byla doprodána ke konci roku 2020.


Co se týče bytových projektů v Praze a blízkém okolí, společnost OPTREAL se v minulých letech rovněž podílela na realizaci několika z nich, například v obcích Jesenice, Zdiměřice a pražských Štěrboholech.

 

Se společností OPTREAL, spol. s r. o., je úzce spjatá společnost OPT Plus, a.s, která začala v roce 2006 realizovat projekt pozemků v Třebotově a v Radimovicích.

 

Napsali o společnosti OPTREAL
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15